Domáca automatizácia

Domáca automatizácia prinesie do vašej domácnosti pohodlie, úsporu energie a bezpečnosť. Je riešením na jednoduchšie ovládanie spotrebičov a zariadení v domácnosti.

Predstavujeme Vám ucelený program prvkov domácej automatizácie, ktorý sa skladá z vysielačov a prijímačov. Vysielače odovzdávajú pokyny prijímačom a tie ovládajú konkrétne zariadenie v domácnosti.

automatizacia

Vysielače

Výber správneho vysielača (vyobrazené vľavo) závisí od toho, koľko a aký druh zariadenia chcete ovládať. Jedným vysielačom môžete ovládať až 16 nezávislých zariadení a to priamo stlačením tlačidla, nastavením časového spínania alebo automaticky (zaznamenanie pohybu osoby).

Prijímače

Prijímače, ktoré sa nachádzajú na pravej strane, po prijatí signálu z ovládača zapnú alebo vypnú zariadenie, regulujú intenzitu osvetlenia alebo spustia domový zvonček Prijímačmi možete ovládať zariadenia so spínaným výkonom až do 2400W. Zásuvkové moduly je možné preniesť na iné miesto a stenové spínacie moduly sú pripravené na montáž do štandardných inštalačných krabíc pod omietku alebo do spotrebiča, ktorý chcete ovládať (čerpadlá, vykurovacie telesá).

Systém využíva na komunikáciu rádiovú frekvenciu 433,92 MHz a v otvorenom priestore je dosah vysielačov do 50 m. Prvky sú navzájom kompatibilné a dajú sa kedykoľvek dopĺnať.

Inštalácia

Jednoduchá inštalácia je zárukou, že individuálne a optimálne zostavenie systému domácej automatizácie bude pre vás hračkou. Na našej stránke vám ponúkame príklady použitia domácej automatizácie na modelovom dome.

Ak si o systéme želáte získať ďalšie informácie, radi vám odpovieme prostredníctvom kontaktného formulára.